Uus raamat
Johannes Fiebig
Johannes Fiebig, sündinud 30.03.1953 Kölni linnas Saksamaal, on ülikoolis õppinud sotsiaalteadust, ajalugu ja psühholoogiat. Töötas pärast õpetajakoolituse läbimist ka õppejõuna. Alates aastast 1984 vabakutseline kirjanik ning alates aastast 1989 kirjastuse juht. Tema tegevuse põhirõhk on psühholoogilisel tööl tarokaartidega ja teiste sümbolite keeltega. Tasakaalustavateks tegevusteks peab ta rattasõitu, ujumist, kokandust ja muusikat.
 
Autoril on 2 raamatut:
TARO ALUSED: WAITE Hind: 14.90 €
Bürger, Evelin, Fiebig, Johannes Lisa ostukorvi
Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate te
kõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad kaardiladumisviisid ning kaasaegsed kaartide seletamise reeglid, mis aitavad algajal iseseisvalt tõlgendada ja asjatundjal uusi vaatenurki avastada.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
 
Taro – tähelepanelikkuse tee Hind: 14.90 €
Bürger, Evelin, Fiebig, Johannes Lisa ostukorvi
Raamat kirjeldab taro kui tähelepanelikkuse teed, annab juhised praktiliseks kaartide ladumiseks, pakub tähelepanuharjutusi ja tõlgendamise ettepanekuid ning nõuandeid isiklikuks praktikaks. Illustratsioonideks on Waite’i taro pildid. Johannes Fiebig ja Evelin Bürger on pikaajalise kogemusega asjatundjad, modernse taro tõlgendamise teerajajad.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee