Uus raamat
Evelin Bürger
Evelin Bürger, sündinud 03.05.1952 Kieli linnas Saksamaal, on ülikoolis õppinud sotsiaalpedagoogikat ning töötanud mitmeid aastaid Kölni naiste varjupaikades ning kogukonnakeskustes, olles ühtlasi Kölni kodanikeliikumise Kölner Heiminitiative üks asutajaid. 1989 rajas ta koos Johannes Fiebigiga kirjastuse Königsfurt Verlag, mis müüdi aastal 2007 kirjastusele Königsfurt-Urania AS. Evelin Bürgeri peamisteks tegevusaladeks on intuitiivne töö tarokaartidega, jooga, aiandus ning tantsimine.
 
Autoril on 2 raamatut:
TARO ALUSED: WAITE Hind: 14.90 €
Bürger, Evelin, Fiebig, Johannes Lisa ostukorvi
Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate te
kõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad kaardiladumisviisid ning kaasaegsed kaartide seletamise reeglid, mis aitavad algajal iseseisvalt tõlgendada ja asjatundjal uusi vaatenurki avastada.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
 
Taro – tähelepanelikkuse tee Hind: 14.90 €
Bürger, Evelin, Fiebig, Johannes Lisa ostukorvi
Raamat kirjeldab taro kui tähelepanelikkuse teed, annab juhised praktiliseks kaartide ladumiseks, pakub tähelepanuharjutusi ja tõlgendamise ettepanekuid ning nõuandeid isiklikuks praktikaks. Illustratsioonideks on Waite’i taro pildid. Johannes Fiebig ja Evelin Bürger on pikaajalise kogemusega asjatundjad, modernse taro tõlgendamise teerajajad.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee