Uus raamat
TARO ALUSED: WAITE Hind: 14.90 €
Evelin Bürger; Johannes Fiebig Trüki info
Taro paelub oma erilise seguga maagiast, saladusest ja tarkusest ning see on ühtlasi kogu maailmas üks armastatumaid kaartidega ennustamise süsteeme. Sellest raamatust leiate te
kõige olulisemad, ülevaatlikud, täpsed ja tõsiseltvõetavad sümbolite seletused iga kaardi kohta, ühtlasi ka kõige ilusamad kaardiladumisviisid ning kaasaegsed kaartide seletamise reeglid, mis aitavad algajal iseseisvalt tõlgendada ja asjatundjal uusi vaatenurki avastada.

Evelin Bürger ja Johannes Fiebig on ühed edukamad tarokaartide kohta käivate raamatute autorid, kelle raamatute läbimüük küündib 1,6 miljoni eksemplarini. Nende 25 aasta pikkune kogemus raamatuautoritena ja seminaride läbiviijatena teevad Taro alustest usaldusväärse nõuandja ning praktilise käsiraamatu, mis sisaldab hulgaliselt ka oma ala asjatundjate nõuandeid.

„Tarokaartide tõlgendamine annab usaldusväärseid tulemusi siis, kui lähtuda üksnes kaartidel kujutatud piltidest ja sümbolitest. Etteantud tõlgendusmustrite puhul see alati nii ei ole; sageli juhtub, et kindlakskujunenud seletusviisid pigem varjutavad tõelise sümboolika. Samas on sümbolid ise samuti mitmekihilised ja -tähenduslikud ning seetõttu pole harvad juhused, et taroga tegelejal kaob või sootuks puudub asjast ülevaade. Sellises olukorras osutub teretulnud abimeheks just käesolev raamat: selles on lühidalt ja täpselt kirjeldatud kõiki 78 tarokaarti koos iga kaardi juurde kuuluva kümne olulisema sümboli ning nende olulisemate aspektidega“ (kup-Pressedienst)

„See raamat on kui tõhus tööriistakast. Lõpuks ometi on inimestel võimalik kõigist sümbolitest aru saada ja seega ka iseseisvalt kaarte tõlgendada.“ (Pia Schneider)

Autorite pikaajaline kogemus teeb Taro alustest usaldusväärse nõuandja ja praktilise käsiraamatu, mis sisaldab ohtralt ka asjatundjate nõuandeid.

Raamat on trükitud kvaliteetsele kriitpaberile, värviliste illustratsioonidega.


Tõlkinud Anna Feldman
Toimetanud Ado-Jaan Erik

Teine trükk 2019


Ilmumisaeg 02.12.2019

Liimköide, 192 lk, 140 X 216 mm
ISBN 978-9949-9047-3-0

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Esoteerika, Taro raamatud
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee