www.biblio.ee
UUDISKIRI
 
Head sõbrad,
pärast mitmeaastast vahet on Hajo Banzhafi TARO KÄSIRAAMAT jälle saadaval – ilmus eeskikeelse väljaande kolmas trükk! Tegemist on ühe parima taro teemat käsitleva teosega, mis võimaldab algajatel kohe alustada: 7 kaardiga ladumisviisi "Tee" kaartide tähendused kõikidel positsioonidel on põhjalikult ja selgelt ära seletatud. Iga kaardi kohta on toodu ka tema astroloogiline vaste, mütoloogiline pilt ja Yi-jingi tähendus. Raamatu lisast leiab teisi ladumisviise.

---

Hajo Banzhaf

TARO KÄSIRAAMAT

Seda raamatut saab kasutada mitmeti: õpikuna, ennustamisraamatuna, leksikonina, praktilise käsiraamatuna. Alustada võib kohe, omamata eelnevaid teadmisi tarost. Edasijõudnutele pakub see raamat kaartide tõlgendusi seoses erinevate eluvaldkondadega.

Taro käsiraamatust leiab:
- iga kaardi erilise tähenduse ladumissüsteemi Tee erinevatel väljadel
- kaartide astroloogilised seosed
- kaartide mütoloogilised vasted
- kaartide paralleelid yi-jing'iga

Kaardid ei paku ühemõttelisi vastuseid. Erinevate ladumissüsteemide abil on võimalik teada saada, kuidas inimene on küsimuse all olevat situatsiooni seni lahendada püüdnud ja millele peaks edaspidi rohkem tähelepanu pöörama. Taro aitab langetada tähtsaid otsuseid ja teha valikuid erinevate tegutsemisviiside vahel.

---


 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee