www.biblio.ee
UUDISKIRI
 
Head sõbrad,
Kirjastusseltsil Zeus on ilmunud uus raamat:  Arnold Ehret, Eluküsimused. Tervislik toitumine ja paast
---

Arnold Ehret

Eluküsimused. Tervislik toitumine ja paast

Professor Arnold Ehret (1866–1922) on jätnud inimkonnale üliväärtusliku päranduse – unikaalse tervenemise ja haiguste ennetamise loodusliku teadusliku meetodi. Ta nägi haigust kui looduse nõutavat vahepealset protsessi tervenemiseks. 32 arsti poolt ravimatuks tunnistatud neeruhaigusest ravis ta end terveks paastumise, puuviljadieedi, liikumise ja värske õhuga. Isiklike kogemuste najal saadud ja tõestatud teadmiste viimiseks praktikasse asutas ta kaks paastusanatooriumi, Šveitsis ja USA-s, ravis edukalt terveks tuhandeid inimesi, pidas loenguid ning kirjutas raamatuid.

Professor Ehreti laused iseloomustavad väga täpselt ka 21. sajandi inimest.
▪ Tänapäeval on ju tuhat korda keerulisem haigeks söömisest hoidumine kui piisava toidu saamine. ▪ Tänapäeva inimesel, kelle aeg on täidetud äriasjade ja meelelahutusega, pole aega haige olla, s.t tervemaks saada.
▪ Askees (paastumine) pole eesmärk omaette ja põhjaliku teostamise puhul on see vajalik vaid korra – ainult nii saavutatakse täielik ja kehaline vaimne tervis ning jõutakse tõeliste, ka meeleliste naudinguteni, millest praegusel inimkonnal pole enam aimugi.
▪ Kes tahab end täielikult terveks ravida nagu loom looduses, kõrvaldada kõik haiguse põhjused, end noorendada ja ilusamaks muuta, tehku nagu mina: mingu looduse juurde kooli ja kasutagu minu „universaalskeemi“.

---

vt ka:

Arnold Ehret

Limavaba tervisetoit

See raamat annab igale lugejale võimaluse tutvuda loodusliku õpetusega kõikvõimalike haiguste põhjustest ning neist vabanemise viisidest. Igaüks saab siit teavet, kuidas täpselt kohandada juhendeid iseendale. Ehret tõdes, et puhaste puuviljade söömine ja paastumine on looduse lollikindlad meetodid terveks saamiseks ja terveks jäämiseks.

---

 

   
   

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee