www.biblio.ee
UUDISKIRI
 

Head sõbrad,
Kirjastusselts Zeus andis välja Felix Sendneri raamatu "Soovimise tõelised saladused", mis räägib meile, kuidas soovimise mehhanismid toimivad.
---
Komplekt Johannes Fiebigi / Evelin Bürgeri raamatust "Taro alused: Waite" ja Rider Waite'i tarokaartide juubeliväljaandest on nüüd eriti soodsa hinnaga.
---
Kirjastusselts Zeus on nüüd Facebookis. Loodame selle kanali kaudu paremini meie raamatuid ja ettevõtmisi tutvustada. Tule vaata ja kommenteeri.
---
Soovime kõigile õnne, rõõmu ja edu saabuva pidupäeva, Eesti Vabariigi aastapäeva puhul!.

---

Felix Sendner, Soovimise tõelised saladusedUUS!

Sellised raamatud nagu „Tellimused Universumilt“ ja The Secret (Saladus) on olnud väga edukad ja viimastel aastatel on paljud inimesed tegelenud soovimisega ning seejuures on nende kogemused väga erinevad.

Vahel täitusid isegi suurimad soovid lausa uskumatu kergusega, kuid samas ei toimunud mõnedel juhtudel üldse midagi. Miks see nii on? Mille poolest need juhtumid erinevad? Kas lisaks soovile endale on vajalikud veel mingisugused eeldused, mis tuleb täita selleks, et soovist saaks tõelisus?

Felix Sendner uurib neid küsimusi ja jõuab seejuures üllatavate avastusteni, mis on reaalse soovide täitumise jaoks üliolulised. Mõningaid olulisi seoseid, mida on seni avalikkuse eest saladuses hoitud, selgitatakse esmakordselt just selles raamatus.

---

Komplekt: Taro alused: Waite + Rider Waite tarokaardid juubeliväljaanneSOODUSHINNAGA

Johannes Fiebigi ja Evelin Bürgeri põhjalik tõlgendusraamat, kust leiab iga Rider Waite'i kaardi 10 tähtsama sümboli tähenduse, koos selle taroversiooni 100. juubeliks välja antud kaardipakiga. Kaardid on ingliskeelsete nimetustega.

 

---

   
 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee