www.biblio.ee
UUDISKIRI
 

Head sõbrad, meie kirjastusel on ilmunud uus raamat: Pierre Franckh, Soovid täituvad. Väike praktiline taskuraamat seletab lihtsalt ja arusaadavalt, kuidas tuleb toimida, et saada elus seda mida soovime. Raamat on tõeline bestseller, alates aastast 2005 on Saksamaal ilmunud 14 trükki, samuti on see raamat tõlgitud paljudesse keeltesse. Nüüd siis ka eesti keeles saadaval!
 
Pierre Franckhilt on varem eesti keeles ilmunud afirmatsioonikaartide komplekt "Edukas soovimine", millest möödunud aastal tuli kordusväljaanne. Raamat on kaartidele heaks täienduseks, aidates lugejal oma mõttemaailma nii korrastada, et ollakse valmis vastu võtma kingitusi, mida Universum meile külluslikult pakub.

---

Pierre Franckh, Soovid täituvad

Oma elu ise kujundada, saada õigel hetkel seda, mida parasjagu vajad – partneri, auto, korteri – seda sooviks ju igaüks! Seda, et see ei pea jääma vaid pelgalt soovunelmaks ja kuidas omandada oskust saada elult kingituseks õigeid asju, näitab Pierre Franckh praktiliselt seitsme reegli abil.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=125

Pierre Franckh, Edukas soovimine

Seitse reeglit annavad selged juhised, kuidas oma mõtlemist suunata, saavutamaks soovide muutumist tegelikkuseks. Autori poolt imeliselt formuleeritud „lühiprogramm” juhib meid soovide täitumisele.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=67

 

---

   
 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee