www.biblio.ee
UUDISKIRI
 

Armsad sõbrad, rõõmuga teavitan teid uutest sooduspakkumistest meie kodulehel. Taro raamat ilma kaartideta on nagu püss ilma padruniteta. Sellepärast on nüüd võimalik hankida taro tõlgendusraamat "Taro alused: Waite" koos Rider Waite'i kaartidega. Koos on soodsam! 
 

Eelmisel aastal igavikku lahkunud Hajo Banzhafilt on eesti keeles ilmunud viis raamatut. Banzhafi raamatute plussiks on praktilisus ja selge teemakäsitlus. Ta on enimloetuim taro autor Euroopas. Nüüd on võimalik soetada kõik tema eestikeelsed raamatud komplektina koos, hoides kokku üle kahesaja krooni.

---

Komplekt: Taro alused: Waite + Rider Waite tarokaardid juubeliväljaanne

Johannes Fiebigi ja Evelin Bürgeri põhjalik tõlgendusraamat, kust leiab iga Rider Waite'i kaardi 10 tähtsama sümboli tähenduse, koos selle taroversiooni 100. juubeliks välja antud kaardipakiga. Kaardid on ingliskeelsete nimetustega.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=127

Komplekt Hajo Banzhafi raamatutest

Komplekt tõsisele tarohuvilesele: tuntud taroeksperdi Hajo Banzhafi (1949-2009) raamatud "Taro käsiraamat", "Taro võtmesõnad", "Taro kompass", "Armuoraakel", "Taro teejuht". Neli viimatimainitud raamatut on mugavas spiraalköites.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=126

 

---

   
 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee