www.biblio.ee
UUDISKIRI
 

Ilmus Johannes Fiebigi ja Evelin Bürgeri raamat "TARO ALUSED: WAITE".

See põhjalik käsiraamat peaks kuuluma iga tarohuvilise raamatukokku. Raamatu alguses on antud lühike sissejuhatav tutvustus taro struktuurist ja kasutamise põhimõtetest. Suurema osa raamatust moodustab tõlgendusosa, kus on kirjeldatud iga kaarti, tuues alapunktid: "Põhitähendus", "Vaimne kogemus", "Päevakaart", "Suundumus/prognoos", "Armastus ja suhted", "Edu ja õnn elus". Sumuti on iga kaardi puhul kirjeldatud 10 kõige tähtsama sümboli tähendust. Raamat on värviliste illustratsioonidega.

 

Nüüd on meie kodulehelt võimalik tellida Rider Waite'i taro eriväljaannet, mis ilmus möödunud aasta novembris seoses selle kaardiversiooni 100. sünniaastapäevaga. Juubeliväljanne on soodushinnaga!

 

Evelin Bürger, Johannes Fiebig
TARO ALUSED: WAITE
. Tarokaartide tõlgendamine.

Evelin Bürger ja Johannes Fiebig on ühed edukamad tarokaartide kohta käivate raamatute autorid, kelle raamatute läbimüük küündib 1,6 miljoni eksemplarini. Nende 25 aasta pikkune kogemus raamatuautoritena ja seminaride läbiviijatena teevad Taro alustest usaldusväärse nõuandja ning praktilise käsiraamatu, mis sisaldab hulgaliselt ka oma ala asjatundjate nõuandeid.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=120

 

 
JUUBELI TARO: Rider-Waite 100 aastat

Eriväljaanne "RiderWaite" tarokaartidest, mille autoriteks on Pamela Colman Smith ja Arthur E. Waite, ilmus 2009 aasta novembris, nende kaartide 100 sünniaastapäeva puhul. Ingliskeelsed kaardid plastikkarbis. Komplektis broshüür "Taro päevakaart".

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=122

 

---

 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee