www.biblio.ee
UUDISKIRI
 
Kirjastusseltsi Zeus uus raamat "SIGILLIMAAGIA PRAKTIKA. Maagiliste märkide loomise õpik" tutvustab mõjusat maagiatehnikat, mis annab ka algajale kohe võimaluse veenduda kiiresti ja kindlalt oma jõus ja isiklikes võimetes.

Kuni 20. oktoobrini saab osta soodsa ettetellimihinnaga Johannes Fiebigi ja Evelin Bürgeri raamatut "TARO ALUSED: WAITE". Raamat ilmub novembri alguses. Ettetellimishind on 159.- krooni (hiljem poes ca 220,-kr). Iga tellija saab lisaks kingitusena kaasa broshüüri "Taro päevakaart".

Frater V.D
SIGILLIMAAGIA PRAKTIKA. Maagiliste märkide loomise õpik.

Sigillid on maagilised märgid, millele Inglise okultisti Austin Osman Spare’ väitel annab erilise jõu just see, kui maag need ise loob. Sigillimaagia on oma olemuselt lihtne, kergesti omandatav, see ei nõua keerulist varustust (hakkama saab isegi vaid paberi ja kirjutusvahendiga) ning see võimaldab kiiret eduelamust ka algajale. Käesolev raamat tutvustab muuhulgas sigillide olemust, nende loomise ja aktiveerimise erinevaid võimalusi ning teooriaid, mis püüavad sigillide toimemehhanisme lahti seletada.

Vt: http://www.biblio.ee/book.php?code=117

 

 
Evelin Bürger, Johannes Fiebig
TARO ALUSED: WAITE
. Tarokaartide tõlgendamine.

Evelin Bürger ja Johannes Fiebig on ühed edukamad tarokaartide kohta käivate raamatute autorid, kelle raamatute läbimüük küündib 1,6 miljoni eksemplarini. Nende 25 aasta pikkune kogemus raamatuautoritena ja seminaride läbiviijatena teevad Taro alustest usaldusväärse nõuandja ning praktilise käsiraamatu, mis sisaldab hulgaliselt ka oma ala asjatundjate nõuandeid.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=120

 

---

 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee