www.biblio.ee
UUDISKIRI
 
 

Margit Kuldsaare raamatu "TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad" 

esitlus toimub

neljapäeval, 17. juunil kell 18.00

Tartus

Johannese majas (Näituse 3)

Kõik huvilised on oodatud. Kohal on raamatu autor Margit Kuldsaar, kes räägib raamatu saamisloost ja oma muudest tegemistest ning vastab küsimustele. Soovi korral saab raamatusse autogrammi.

Kohapeal on võimalik osta soodushinnaga esitletavat raamatut ja tarokaarte.

 

Margit Kuldsaar

TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad

Raamat annab praktilisi juhiseid tarokaartide kasutamiseks. Autor tutvustab oma pikaajalise praktika kogemusi maailmakuulsate Aleister Crowley Thoth Tarot kaartidega. Siit saab teada, millised on taro ladumise põhimõtted ning kuidas kasutada kaarte mitmesuguste probleemide lahendamisel. Esitatud on kõikide suure ja väikese arkaani kaartide seletused ning kirjeldatud erinevaid ladumissüsteeme. See raamat on abiks igaühele, kes soovib süüvida taro sümbolite maailma ja selle kaudu oma elu parandada.

Margit Kuldsaar on sündinud puutiigri aastal Tartus. Üheksakümnendate algul õppis ta bioenergeetilist ravi ja massaaĆŸi tuntud sensitiivi Georgi Bulavini juures. Ta on ligi kakskümmend aastat nõu ja jõuga aidanud vaimse või materiaalse maailma probleemidega hädas olevaid inimesi. Selles töös on talle suureks abiks olnud tarokaardid. Margit Kuldsaar on tuntud ka lektorina ja tarokursuste korraldajana.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=116

 ---

 

  

 

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee