www.biblio.ee
UUDISKIRI

Head sõbrad! 

Alanud on ettetellimine Margit Kuldsaare raamatule "TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad". Kasutage võimalust ja tellige see suurepärane raamat juba täna soodsa ettetellimishinnaga! Raamat ilmub juunis.

 

ETTETELLIMINE! Soodushind 150,- kr.

Margit Kuldsaar

TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad

Raamat annab praktilisi juhiseid tarokaartide kasutamiseks. Autor tutvustab oma pikaajalise praktika kogemusi maailmakuulsate Aleister Crowley Thoth Tarot kaartidega. Siit saab teada, millised on taro ladumise põhimõtted ning kuidas kasutada kaarte mitmesuguste probleemide lahendamisel. Esitatud on kõikide suure ja väikese arkaani kaartide seletused ning kirjeldatud erinevaid ladumissüsteeme. See raamat on abiks igaühele, kes soovib süüvida taro sümbolite maailma ja selle kaudu oma elu parandada.

Margit Kuldsaar on sündinud puutiigri aastal Tartus. Üheksakümnendate algul õppis ta bioenergeetilist ravi ja massaaĆŸi tuntud sensitiivi Georgi Bulavini juures. Ta on ligi kakskümmend aastat nõu ja jõuga aidanud vaimse või materiaalse maailma probleemidega hädas olevaid inimesi. Selles töös on talle suureks abiks olnud tarokaardid. Margit Kuldsaar on tuntud ka lektorina ja tarokursuste korraldajana.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=116

 ---

  Taas saadaval koos eestikeelse juhendiga!

Osho Zen Tarot

Meie alateadlike mõtete ja tunnete imepärane peegel: transtsendentaalsed Zen-kaardid enesetunnetuse ja inspiratsiooni allikana.

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=94

 

 

 

   

Lugupidamisega

Urmas Tamm, kirjastuse juhataja

   
   
   
   
   
   
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee