\"www.biblio.ee\"
UUDISKIRI NR 9
\"\"

UUS RAAMAT!

Ralph Tegtmeier, MÜNDI VAIM. Rikkuse ja raha maagilisest kasutusest

Puritaanlik eksitus – raha ja ränga töö pidamine üksteisega lahutamatult seotuks – on nende probleemide peamine allikas, mida raha meile iga päev tekitab. Asjaolu, et raha on mitmekesine ja vitaalne, et sellele oleme üles ehitanud kogu oma kultuuri ja majanduse, isegi kogu oma elu, on sajandite vältel tagaplaanile surutud. Tegelikult peitub raha eduka kasutuse saladus muutunud rahateadvuses.
Raha ja selle seaduste mänguline, stressitu kasutus ei taga üksnes materiaalset rikkust, vaid kõrvaldab ka süütunded, hirmuneuroosid ja toimetulematuse kompleksid – sedavõrd on rahal isegi terapeutiline funktsioon!
Raamat tahab lugejale humoorikalt tutvustada uut vaateviisi, mis näitab teed sisemiseks ja väliseks rikastumiseks. Suvalises järjekorras ja anekdootidega näitlikustatult pakutakse ka praktilisi harjutusi, nii et see on praktiline juhtnöör raha konstruktiivseks ja igas suhtes tulusaks kasutamiseks.
Rahamaagiat vahendatakse rikkaliku eneseiroonia ja praktikalähedusega, tegemata seejuures koolmeisterlikke või muid manitsusi.

Loe lisa: http://biblio.ee/book.php?code=108

---

 \"\" Tarokaardid ALEISTER CROWLEY THOTH TAROT standard RUS

Aleister Crowley Thot Tarot kaardid on nüüd saadaval ka venekeelsetena. Kvaliteetsed originaalkaardid on trükitud Belgias. Lisaks kaartidele on komplektis lühike venekeelne sissejuhatav juhend.

Loe lisa: http://biblio.ee/book.php?code=110

 ---

\"\"

Taro kompass. SPIRAALKÖIDE

Hajo Banzhafi uus raamat "Taro kompass" on nüüd saadaval ka spiraalköites.

Loe lisa: http://biblio.ee/book.php?code=107

 

 

Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee