johannes.ee
UUDISKIRI NR 5

 

ETTETELLIMINE SOODUSHINNAGA 

Taro teejuht. Nõuandja "järgmiseks sammuks"

Uus taro-raamat Hajo Banzhafilt ja Elisa Hammerleinilt on ettetellitav soodushinnaga 135,- kr (hind hiljem raamatupoodides ca 200 kr). Raamat ilmub detsembri alguses.

Elav sissejuhatus kahe kuulsaima taro-versiooni, Rider-Waite'i ja Crowley, pildimaailma ja tõlgendusse. Ladumissüsteem "järgmine samm" annab küsijale väärtuslikke viiteid selle kohta, milline on praegune olukord, mida tuleks esmajoones tähele panna ja kuhu järgmine samm viib.

Loe lisa: http://biblio.ee/book.php?code=99

Osho Zen Tarot saadaval nüüd koos eesti keelde tõlgitud juhendiga

Meie alateadlike mõtete ja tunnete imepärane peegel: transtsendentaalsed Zen-kaardid enesetunnetuse ja inspiratsiooni allikana.
79 kaardist koosnevale komplektile on lisatud põhjalik 160-leheküljeline saksakeelne kasutusjuhend.

NB! Soovi korral on võimalik saada kaasa tasuta eestikeelne tõlge. (Märkida tellimuse kommentaaridesse).

Vt: http://biblio.ee/book.php?code=94

 

Vabamüürlus ja ristiusk

Mitu kirikut on läbi sajandite arutlenud selle üle, kuidas suhtuda sellisse ilmingusse nagu vabamüürlus. Kuna vabamüürluse kohta ei ole alati võimalik saada objektiivset ja adekvaatset informatsiooni, siis on puuduliku ja moonutatud väärinformatsiooni põhjal kerge teha valesid järeldusi. Kuna Eestis ei ole põhjalikke uuringuid seni tehtud, baseerub käesolev kirjatükk Soome Evangeelse Luterliku Kiriku Uurimiskeskuse juhataja teoloogiadoktor Harri Heino poolt läbi viidud uurimistöödel.

Loe lisa:  http://biblio.ee/book.php?code=103
 

 

 
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee