johannes.ee
UUDISKIRI NR 3

Paastumise abil haigustest vabaks

Arnold Ehreti raamat kirjeldab kõikide haiguste peapõhjuseid ja nende ärahoidmist; vananemise põhjuseid ning nooruse ja ilu säilitamise võimalusi; juuste väljalangemise ja hallinemise põhjuseid ning selle vältimist, samuti keha ja hinge noorenemist looduspaastumise teel.

Laialdaselt levinud arvamuses haiguste põhjuse kohta sisaldub väide, et neid kutsuvad esile väljaspoolt organismi tungivad haigustekitajad (mikroobid, bakterid, viirused). Arnold Ehret tõestab, et haigust põhjustavad ained on seedimata, eritamata, mädanema hakanud toiduainete koostisosad, mis tulenevad sellest, et süüakse liiga palju ja toitutakse vääralt. Seetõttu on oluline selgelt tunnetada, et haiguse põhjus on väär toitumine. Kui ületoitumine on inimese haigestumise peamine põhjus, siis on seisundi korrigeerimiseks vajalik paastukuur.
Ilma ravimiteta ravimisel on piiritu kasutusvaldkond. Seesugune õige ravi taastab keha normaalsed funktsioonid. Praktiliselt on võimalik inimese kõigist kannatustest jagu saada.


Loe lisa: http://www.biblio.ee/book.php?code=101

 

SOODUS! SOODUS! SOODUS!

Kaks ühes! Koos on kaks bestsellerit, Hajo Banzhafi raamat "Taro võtmesõnad" ja enimlevinud taroversioon "Rider-Waite-Tarot".

See praktiline käsiraamat annab ülevaate kõikidest kaartidest ja nende tähendusest. Selge ja kasutajasõbraliku ülesehituse poolest sobib raamat nii algajatele kui edasijõudnutele.

Taskuformaadis (pocket) kaardid on mugavad kaasas kanda ja käsitleda.

Loe lisa: http://www.biblio.ee/book.php?code=102

 

Online PÄEVAKAART!

Nüüd on hea võimalus online taroküsitluseks. Päevakaart on lihtne taro ladumisviis, tõmmatakse üks kaart, mille abil võime saada viiteid käesoleva päeva olemuse kohta.

Proovi: http://biblio.ee/tarot/tarot.html
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee