Uudiskiri nr 2
johannes.ee
UUDISKIRI NR 2

ANTIKRISTUSE kolmas tulek Eestisse

Friedrich Nietzsche "Antikristuse" uus väljaanne on ilmunud. Võrreldes 2002. aasta väljaandega on lisatud "Seadus kristluse vastu", kommentaarid ja järelsõna.

„Antikristus” on Nietzsche üks tuntumaid ja enim vaidlusi põhjustanud teoseid, kirjutatud 1888. a septembris. Nietzsche laskub poleemilisse,ägedasse võitlusse kristluse moraaliga. Sellesse on koondatud tema kristluse vastu suunatud kriitika, mis oli esinenud ka Nietzsche varasemates teostes, ent nüüd kasutab ta sarkastilist tooni, väljendades vastikust selle suhtes, kuidas orjamoraal on ära rikkunud Vana-Roomaõilsad ja eluterved väärtused. Nietzsche rünnak on suunatud mitte ainult teoloogia ja ametliku kiriku vastu, vaid ka kristlusest tulenevate põhimõtete ja moraalinormide vastu, mis on levinud kaugele väljapoole kiriku piire, moodustades Lääne ühiskonna väärtustesüsteemi tuuma.

Loe lisa: http://www.biblio.ee/book.php?code=97

Online PÄEVAKAART!

Seni pakkusime võimalust meie kodulehelt tellida raamatuid ja kaarte. Nüüd on lisandunud võimalus online taroküsitluseks. Päevakaart on lihtne taro ladumisviis, tõmmatakse üks kaart, mille abil võime saada viiteid käesoleva päeva olemuse kohta.

Proovi: http://biblio.ee/tarot/tarot.html

 

 

 
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee