Uus raamat
Küllus Hind: 14.90 €
Charles Fillmore Trüki info
Charles Fillmore käsitleb maailma eelkõige kui Vaimu. Seepärast on usul maailma loov vägi. Inimese keha, tervis, arukus, rahaasjad on tema vaimu ja mõtte ilming. Piiblile toetudes näitab autor, kuidas inimene saab oma meelt kasutada, et ammutada küllust lõpmatust jumalikust allikast. Raamat koosneb 12 õppetükist, lõppu on lisatud iga õppetüki teadmisi kinnistavad küsimused.

Vaimne substants, millest tuleb kogu nähtav rikkus, ei ammendu kunagi. Ta on kogu aja sinuga ja reageerib su usule temasse ja sinu nõudmistele temalt. Ammendamatu allikas on alati valmis andma. Vala oma elava usu sõnad kõikjalolevasse substantsi ja sa omandad jõukuse, isegi kui kõik maailma pangad sulgevad sinu ees uksed. Pööra oma mõtlemise suur energia külluse ideedele ja sul saab olema küllalt, olenemata sellest, mida sind ümbritsevad inimesed ütlevad või teevad.

Charles Fillmore’i, ameerika metafüüsiku raamatuid loetakse ja kirjastatakse kogu maailmas. Tema looming aitab mõista usu ja universumi ajatuid tarkusi, vaimse ja materiaalse maailma suhteid, inimese teadlikku arengut mõtete nähtavaks avaldumiseks.

Tõlkinud Marju Õunpuu
Toimetanud Evi Laido
Kaanekujundus Katrin Kaev

Johannes Esto Kirjastus

Pehmekaaneline, 186 lk, 133 x 206 mm
ISBN 978-9949-509-28-7

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Religioon
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee