Uus raamat
Armumaagia. Inimesed ja suhted Hind: 9.90 €


Raul Hunt Trüki info
Maagia tähendab üldiselt nähtamatu maailma reeglite kasutamist, et nähtavas maailmas asjad edeneks ja kasvaks. Kõik teavad ütlust: „Muuda ennast, et muuta maailma.“ See ongi maagia.
Suhe on peale inimese enda tähtsuselt teine teema inimese elus. Pidevalt räägitakse, et kõik saab alguse inimesest endast. Nii see on. Sellele järgneb suhe. Selles raamatus püütakse edasi anda, mis on suhe, miks on suhe nii oluline, mida võiks suhtes olles silmas pidada. Erinevad aspektid ja olukorrad, mis mõjutavad suhet. Võtta suhe pulkadeks lahti ja igat detaili lähemalt uurida. Millised on rollid suhtes. Kuidas neid rolle võiks eduka suhte puhul kasutada. Ja üldse inimestest.

Raul Hunt on sündinud 1974. aastal Rakveres ja seal käis ka koolis. On elanud mõlemal pool Soome lahte. Lugemisarmastus on tal kaasas juba varasest lapsepõlvest, kuid umbes 20 aastat tagasi hakkas tundma tõmmet esoteeriliste teadmiste vastu. Ta on sügavuti uurinud šamanismi, voodoo’d, erinevaid ennustussüsteeme ja unenägusid. On administraatorina juhtinud Facebookis šamanismiteemalist gruppi. 2016. aastal osales „Eesti selgeltnägijate tuleproovis“. Raul püüab ühendada oma mittetavapärast elustiili igapäevase leivateenimisega.

Toimetanud Aime Kons
Kaanekujundus Katrin Kaev

Ilmumisaeg 03.10.2018

Pehme köide, 128 lk, 133 x 206 mm
ISBN 978-9949-9827-3-8

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Esoteerika
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee