Uus raamat
Enneagramm. Hinge üheksa palet Hind: 14.90 €
Andreas Ebert; Richard Rohr Trüki info
Frantsisklase Richard Rohri ja luteri pastori Andreas Eberti 1989. a ilmunud raamat on saanud enneagrammi teemal standardteoseks, mida on tõlgitud paljudesse keeltesse. Uus, täiendatud väljaanne pakub endiselt põhjalikku ja huvitavat üheksa tüübi kirjeldust, milles iga inimene võib end ära tunda. Raamatusse on kaasatud autorite rohked kogemused enneagrammi-alastest workshop´idest ja seminaridest ning ka lugejate tagasiside ja kommentaarid.

Raamatule on lisatud põhjalik tüübitest, mille abil on lugejal võimalik määrata isiklik enneagrammi profiil.


Enneagramm on väga vana tüüpide õpetus, mis kirjeldab üheksat karakterit. See on otsekui väga vana maakaart inimeste tundmaõppimiseks. Nagu paljud teisedki tüpoloogiad kirjeldab see erinevaid iseloomutüüpe. Ent lisaks olukorra kirjeldamisele sisaldab enneagramm ka seesmist dünaamikat, mis on suunatud muutumisele. Enneagramm on ürgvana vaimse enesetunnetamise, sisemise tervenemise ja hingelise kasvamise mudel. See on üleskutse äärmiselt vaevanõudvale hingelis-vaimsele kasvamisele. Enneagramm on enam kui lõbus enese tundmaõppimise mäng. See seab meid vastamisi määratluste ja seadustega, mille all me enesele teadmata elame, et ärgitada meid neid ületama ja astuma vabaduse avarasse ruumi. Enneagramm ei ole pelgalt inimesi liigitav õpetus, vaid kujutab endast elavat enese ja maailma tundmaõppimise protsessi.

Autoritest:
Richard Rohr (sünd 1943) on frantsisklane ning tuntud vaimulike harjutuste meister ja raamatute autor. Elab Albuquerque´is New Mexico´s (USA).

Andreas Ebert (sünd 1952) tegutseb luteri pastorina Müncheni püha Luuka kirikus. Lisaks on ta raamatute autor, tõlkija ja avaldanud palju publikatsioone - mitte üksnes enneagrammi teemal.


Tõlkinud Kersti Rist
Toimetanud Sirli Lember
Kaanekujundus Piret Räni

Ilmumisaeg 12.03.2008

Kõvakaaneline, 352 lk, 146 x 210 mm
ISBN 978-9985-876-68-8

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Psühholoogia
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee