Uus raamat
Positiivse mõtlemise jõud Hind: 12.90 €
Norman Vincent Peale Trüki info
Raamat on kantud sügavast murest inimeksistentsi piinade, raskuste ja heitluste vastu. Ta ei kutsu meelerahu saavutama mitte selleks, et antud elu eest kaitstud vaikusesse pageda, vaid et luua sellest energiakeskus, millest saame konstruktiivset isiklikku- ja ühiskondlikku elu ajendavat jôudu. Raamat ôpetab positiivset môtlemist, mis ei ole kuulsuse, rikkuse ja vôimu saavutamise vahendiks, vaid on usupraktikaks, mille abil kaotustest üle saada ning elus olulisi väärtusi luua. See ôpetab karmi, distsipliini nôudvat elulaadi, mis pakub aga suurt rôômu inimesele, kes on võitu saanud iseendast ja ilmas valitsevatest rasketest oludest.

Raamatu eesmärgiks on pakkuda välja meetodeid ning tuua näiteid, mis tôendavad, et ennast ei tule millegi poolt lööduks tunnistada, et te suudate saavutada meelerahu, parema tervise ja energia katkematu juurdevoolu.
Õppides hädasid môtlemisest kôrvaldama, keeldudes neile vaimselt allumast ja suunates vaimujôu läbi oma môtete, vôime kôrgemale tõusta barjääridest, mida tavaliselt ületada ei suudeta.

Tõlkinud Kersti Skiller
Keeletoimetaja Helju Vals
Kaanekujundus Maarja Roosi

Teine trükk

Liimköide, 240 lk, 133 x 206 mm
ISBN 978-9985-876-45-9

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Psühholoogia
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee