Uus raamat
Jeesus terapeudina. Tähendamissõnade tervendav jõud Hind: 9.90 €


Anselm Grün Trüki info
Anselm Grün kirjeldab, kuidas Jeesus tervendas tähendamissõnade, rääkimise ja kohtumistega. Ta avab meile ukse meie sügavasse sisemusse, kus tervenemine saab toimuda. Jeesuse sõnad näitavad teed, kuidas elu raskeid kogemusi analüüsida - tervendavate tähendamissõnade, tervendamislugude ja eriliste piiblitekstidega. Uue pilguga Piibli tähendamissõnadele ja tervendamislugudele kogeme iseendid teisiti - tervemana, vabamana, loodusrikkamana ja tugevamana.


Kui heidan pilgu Piiblisse, kohtun evangeeliumites Jeesuse kui terapeudiga, kes ravib haigeid inimesi. Ta näib mulle vestluskaaslase ja jutuvestjana. Leian palju Jeesuse sõnu, mis esitavad mulle sisemise väljakutse. Juba pikka aega olen mõelnud Jeesuse teraapiameetodite üle mediteerimisele ja tema tervendava tarkuse tänapäeva inimestele kasulikuks muutmisele. Seejuures on ühelt poolt eesmärk mõista, kuidas meil õnnestub tänapäeval Jeesusega kohtudes luua endast uus pilt. Meie minapildist sõltub ju, kas meie elu läheb korda. Teisalt huvitab mind, kuidas saaksime tänapäeval oma psüühiliste probleemide all kannatades kohtuda Jeesusega nii, et kogeksime tervenemist. Loeme vaimustunult, kuidas Jeesus ravis haigeid. Aga kuidas saaksime praegu psüühiliste haiguste käes vaeveldes Jeesusega kohtudes terveneda? Tahan selle küsimusega tegeleda. Nii on käesolev raamat mõeldud inimestele, kes soovivad end paremini tundma õppida. See aitab leida teid õnnestuva elu juurde.
Anselm Grün

- - -

Anselm Grün (snd 1945) on benediktiini munk ja Münsterschwarzachi kloostri majandusjuht. Ta on kõrgelt hinnatud hingehoidja ja vaimne juhendaja, keda peetakse üheks tänapäeva enim loetud kristlikuks autoriks.


Tõlkinud Saale Väester
Toimetanud Evi Laido
Kaanekujundus Maarja Vannas


Ilmumisaeg 18.02.2014

Pehme köide, 158 lk, 133 x 206 mm
ISBN 978-9949-509-08-9

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Religioon
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee