Uus raamat
VABAMÜÜRLUS: Salaühingu rituaalid, sümbolid ja ajalugu Hind: 16.90 €
Mark Stavish Trüki info
Sakraalgeomeetriast legendaarsete vabamüürlike riitusteni, süveneb autor ja vabamüürlane Mark Stavish vabamüürlaste filosoofiasse ja nende ühisesse moraalikoodeksisse.
Loe ja saa teada, kuidas vabamüürluse kõrgemad kraadid, eriti ¦oti riituse omad, okultseid uskumisi ja praktikaid mõjutasid, ning kuidas on vabamüürlus seotud kuningas Saalomoni, gooti arhitektuuristiili, maagia, alkeemia ja kabalaga.
Koos ülesannete ja lugemissoovitustega on see köitev avastusretk ühtlasi ka sisukas õppetükk, mis vastab mitmetele küsimustele ja heidab valgust vabamüürlaste saladustele, muuhulgas liikmepühitsusele ja Kadunud Sõna müsteeriumile.


Mark Stavish (Pennsylvania, USA) on aktiivne vabamüürlane Pennsylvania suurloo¸is, ¦oti riituse (NMJ) kolmekümne teise kraadi liige ning Templirüütlite ja Idatähe ordu liige. Ta on avaldanud mitmeid teoseid Lääne esoteerika traditsioonidest ning tegutsenud konsultandina trüki-, raadio- ja telemeedias ning mitmete dokumentaalfilmide ettevalmistamisel, teiste seas re¸issöör Guy Ritchie kutsel.

Sisaldab lisapeatükki sakraalgeomeetriast, mille autoriks on John Michael Greer.


Tõlkinud Marju Õunpuu
Toimetanud Evi Laido
Kaanekujundus Carl-Christian Frey

Ilmumisaeg 18.06.2015

Pehme köide, 272 lk, 152 X 228 mm
ISBN 978-9949-9546-5-0

Seotud teemad: Esoteerika, Vabamüürlus
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee