Uus raamat
Eluküsimused. Tervislik toitumine ja paast Hind: 10.90 €
Arnold Ehret Trüki info
Professor Arnold Ehret (1866–1922) on jätnud inimkonnale üliväärtusliku päranduse – unikaalse tervenemise ja haiguste ennetamise loodusliku teadusliku meetodi. Ta nägi haigust kui looduse nõutavat vahepealset protsessi tervenemiseks. 32 arsti poolt ravimatuks tunnistatud neeruhaigusest ravis ta end terveks paastumise, puuviljadieedi, liikumise ja värske õhuga. Isiklike kogemuste najal saadud ja tõestatud teadmiste viimiseks praktikasse asutas ta kaks paastusanatooriumi, Šveitsis ja USA-s, ravis edukalt terveks tuhandeid inimesi, pidas loenguid ning kirjutas raamatuid.

Professor Ehreti laused iseloomustavad väga täpselt ka 21. sajandi inimest.
? Tänapäeval on ju tuhat korda keerulisem haigeks söömisest hoidumine kui piisava toidu saamine. ? Tänapäeva inimesel, kelle aeg on täidetud äriasjade ja meelelahutusega, pole aega haige olla, s.t tervemaks saada.
? Askees (paastumine) pole eesmärk omaette ja põhjaliku teostamise puhul on see vajalik vaid korra – ainult nii saavutatakse täielik ja kehaline vaimne tervis ning jõutakse tõeliste, ka meeleliste naudinguteni, millest praegusel inimkonnal pole enam aimugi.
? Kes tahab end täielikult terveks ravida nagu loom looduses, kõrvaldada kõik haiguse põhjused, end noorendada ja ilusamaks muuta, tehku nagu mina: mingu looduse juurde kooli ja kasutagu minu „universaalskeemi“.

Tõlkinud
Saale Väester (Eluküsimused)
Tiiu Mikenberg (Paastumise abil haigustest vabaks)
Toimetanud Evi Laido
Kaanekujundus Maarja Vannas

Pehme köide, 174 lk, 133 x 206 mm
ISBN 978-9949-9546-3-6

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Tervis
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee