Uus raamat
Soovimise jõu saladused. Afirmatsioonikaardid Hind: 10.90 €


Pierre Franckh Trüki info
Leidub maagilisi kohti, tulvil jõudu ja energiat. Kui me seome end nende kohtadega, tugevdame tohutult oma soovimise jõudu. Külastasime ja pildistasime 49 sellist kohta. Igaüks neist võib sulle kinkida võimsa positiivse resonantsivälja, mis aitab kõigil su soovidel täituda.

21 juhendavat kaarti avaldavad sulle soovimise jõu kõige tähtsamad saladused.

Sisu:
21 juhendavat kaarti
49 afirmatsioonikaarti

Me kõik teame, kui jõulised võivad afirmatsioonid olla. Koos jõuliste kohtadega tugevneb nende energia veelgi.

Kõigil asjadel ja elusolenditel on oma võnkumine. Kõigil meie keha organitel ja rakkudel, samuti mateerial, helidel ja mõtetel. Igal kohal siin maailmas on talle ainuomane võnkumine.
Kui see võnkumine on jõuline ja positiivne, avaneb meile suurepärane võimalus lasta end sellest energiast kanda.

Me kõik teame selliseid kohti. Kui külastame näiteks mõnda pühapaika, siis käitume kohe teisiti, kuna häälestume rahumeelsele lainele. Sageli kestab sisemine vaikus veel ka siis, kui pöördume tagasi igapäevasesse ellu.

Üsna samamoodi juhtub siis, kui loeme tarkusi tulvil raamatut või mõne inimese biograafiat, keda me väga austame. Või kui kuulame ülevat muusikat. Me püüame otsekohe kinni teiste inimeste või helide resonantsi ning kohandame end nendega.

Me kasutame soovitud energiale lähenedes olemasolevaid resonantsivälju.

Kõigil kohtadel, mis on meid kuidagi emotsionaalselt puudutanud, on eriline jõud, täiesti omaette maagia. Nendel kohtadel, mis veel meile ka tagantjärele kaua mõju avaldavad, on meie soovimise jõu jaoks fantastiline potentsiaal. Sest iga kord, kui meenutame mõttes selliseid kohti, tekitavad need meis võrratu – ja eelkõige tundeküllase – meeleolu.

Toime on sama tugev, kui võtame fotosid vaadates ühendust selliste võimsa laadungiga kohtadega ja viime end energeetiliselt nendega resonantsi.


Kaardid, 77 x 116 mm
ISBN 978-3-03819-332-6

Seotud teemad: Eluabi, Esoteerika
Seotud kategooriad: Muud kaardid
Raamat on otsas
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee