Uus raamat
Soovimise tõelised saladused Hind: 4.95 €
Felix Sendner Trüki info
Sellised raamatud nagu „Tellimused Universumilt“ ja The Secret (Saladus) on olnud väga edukad ja viimastel aastatel on paljud inimesed tegelenud soovimisega ning seejuures on nende kogemused väga erinevad. Vahel täitusid isegi suurimad soovid lausa uskumatu kergusega, kuid samas ei toimunud mõnedel juhtudel üldse midagi. Miks see nii on? Mille poolest need juhtumid erinevad? Kas lisaks soovile endale on vajalikud veel mingisugused eeldused, mis tuleb täita selleks, et soovist saaks tõelisus?

Felix Sendner uurib neid küsimusi ja jõuab seejuures üllatavate avastusteni, mis on reaalse soovide täitumise jaoks üliolulised. Mõningaid olulisi seoseid, mida on seni avalikkuse eest saladuses hoitud, selgitatakse esmakordselt just selles raamatus.

Felix Sendner on sündinud 1966. aastal, elektrotehnika insener. Pöördelise isikliku kogemuse tõttu oli ta sunnitud oma väga materialistlikku maailmapilti korrigeerima. Sendner pühendas aastaid erinevate idamaade ja läänemaailma filosoofiate ja tarkuse­õpetuste uurimisele. Seejuures jõudis ta sügava arusaamani energia, teadvuse ja mateeria vaheliste tegelike seoste kohta ning nüüd tutvustab ta neid lugejale väga arusaadaval, praktilisel ja elulisel viisil.

Tõlkinud Saale Väester
Toimetanud Sirli Lember
Kaanekujundus Maarja Vannas

Liimköide, 80 lk, 105 x 165 mm
ISBN 978-9949-9047-4-7

» Loe katkendit raamatust...


Seotud teemad: Eluabi, Esoteerika
Lisa ostukorvi Lisa ostukorvi
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee