Uus raamat
Bärbel Mohr
(5.7.1964 – 29.10.2010)\r\n\r\nEnne kirjanikukarjääri algust töötas Bärbel Mohr Saksamaal vabakutselise fotograafi, toimetaja ja graafikuna. 1995. aastal hakkas ta hobi korras ühe ajakirja jaoks kirjutama. „Tellimusi Universumilt“ jagas ta algul koopiana sõpradele ja tuttavatele, enne kui see ilmus raamatuna ja sai bestselleriks.\r\nLisaks rohketele eluabiraamatutele avaldas ta ka kirjutisi alternatiivsete energiavormide, ravimeetodite, majandusmudelite, kasvatusliikide ja paranormaalsete fenomenide teemadel; reisis Bangladeshi Muhammad Yunuse, vaeste panga (Grameen) rajaja juurde tükk aega enne seda, kui viimane Nobeli rahupreemia pälvis; intervjueeris miljonäre, et nende eduvalemeid välja nuputada; nägi kriisides võimalusi; uuris, kas on võimalik olla töötu ja sellest hoolimata õnnelik.\r\nTa esines jutusaadetes, andis seminare kodumaal ja välismaal, kirjutas ka lasteraamatuid, romaane ja stsenaariume, tootis videoid ja audioraamatuid. Ta raamatuid tõlgiti 20 keelde ja kogu maailmas müüdi neid umbes 2 miljonit eksemplari. „Tellimused Universumilt“ ilmus isegi Hiina Rahvavabariigis.\r\n
 
Autoril on 1 raamat:
Tellimused Universumilt. Soovide täitumise käsiraamat Hind: 9.90 €
Mohr, Bärbel Lisa ostukorvi
„Tellimused Universumilt“ on soovide täitumise käsiraamat.
Bärbel Mohr näitab, kuidas saab unistuste partneri, unistuste töö või unistuste korteri ja palju muud „enda juurde mõelda“ ja nii-öelda Universumilt „tellida“.
Ta õpetab lugejale, kuidas oma sisehäält kuulda, kuidas võtta enda ees suurem kohustus ja kujundada elu positiivsemaks. Rohked väikesed anekdoodid ja mõistujutud läbivad humoorikalt kirjutatud raamatukest, millele pannakse punkt elunippidega igaks päevaks.
Ideaalne kingitus, mis pakub päikeselisi mõtteid.
Teemad: Esoteerika
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee