Uus raamat
Margit Kuldsaar
Margit Kuldsaar on sündinud puutiigri aastal Tartus. Üheksakümnendate algul õppis ta bioenergeetilist ravi ja massaaži tuntud sensitiivi Georgi Bulavini juures. Ta on ligi kakskümmend aastat nõu ja jõuga aidanud vaimse või materiaalse maailma probleemidega hädas olevaid inimesi. Selles töös on talle suureks abiks olnud tarokaardid. Margit Kuldsaar on tuntud ka lektorina ja tarokursuste korraldajana.
 
Autoril on 4 raamatut:
TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad. Hind: 14.90 €
Kuldsaar, Margit Lisa ostukorvi
Raamat annab praktilisi juhiseid tarokaartide kasutamiseks. Autor tutvustab oma pikaajalise praktika kogemusi maailmakuulsate Aleister Crowley Thoth Tarot kaartidega. Siit saab teada, millised on taro ladumise põhimõtted ning kuidas kasutada kaarte mitmesuguste probleemide lahendamisel. Esitatud on kõikide suure ja väikese arkaani kaartide seletused ning kirjeldatud erinevaid ladumissüsteeme. See raamat on abiks igaühele, kes soovib süüvida taro sümbolite maailma ja selle kaudu oma elu parandada.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
 
SUUR ARKAAN. Crowley Thothi taro trumpkaartide selgitus Hind: 16.90 €
Kuldsaar, Margit Lisa ostukorvi
Enamik meist teab tarokaartide olemasolust, kuid vähestel on aimu sellest, mida need kaardid endast kujutavad ning miks nad räägivad meiega, vaatamata sellele, kas usume nendesse või mitte.

See raamat tutvustab A. Crowley Thothi taro 22 trumpkaarti läbi müstilise kabala ja alkeemia maailma. Raamat on abiks nii algajale kui juba kogenud taropraktikule. Ehk leiab huviline siit vastuse mõnelegi küsimusele tarokaartide peenmehaanikast ja sümbolite keelest, mis on aegade jooksul kaartidesse talletatud.

Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
 
VÄIKE ARKAAN. Crowley Thothi taro väikese arkaani ja õukonna­kaartide selgitus Hind: 16.90 €
Kuldsaar, Margit Lisa ostukorvi
Raamat tutvustab Aleister Crowley Thothi taro õukonna- ja väikese arkaani kaarte ning on jätkuks „Suure Arkaani“ raamatule. Kogu tarokaartide pakk jaguneb neljaks osaks: suur arkaan, õukonnakaardid, ässad ja numbrikaardid ning see raamat keskendubki viimasele kolmele ja võib-olla kõige olulisemale osale taroõpetuses. Õukonna- ja numbrikaardid tegelevad nende nelja elemendi maailmaga, milles inimene tavamõistes opereerib. Aga ka neile on antud oluline roll juhtida meid läbi pimeduse vaimse valguse poole.
Teemad: Esoteerika, Taro raamatud
 
TAROKAARTIDE LADUMINE. Praktiline käsiraamat Crowley ja Waite'i kaartide kasutamiseks Hind: 14.90 €
Kuldsaar, Margit Lisa ostukorvi
Tarokaartide ladumise raamatust leiate 61 ladumise meetodit, mida saab kasutada nii Thothi taro kui ka Rider-Waite’i kaartidega. Seda raamatut võib pidada ka eksperimentaalseks, kuna paljudele siin toodud klassikalistele taro ladumistele on autor lähenenud loominguliselt ja hoopis teise, isikupärase nurga alt. Raamatus kirjeldatud ladumised on mõeldud nii iseenda tundmaõppimiseks, hea nõu saamiseks kui ka argipäevaste või armuelu murede lahendamiseks. On ju tarokaartide üheks põhiliseks eesmärgiks juhtida meid paremale enesetundmisele ja olla heaks nõuandjaks, kui elumere lained hakkavad üle pea lööma.
Teemad: Taro raamatud
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee