Uus raamat
Arnold Ehret
Prof Arnold Ehret sündis 1886. a Schwarzwaldis Freiburgi lähedal asuvas St Georgenis ja suri oma elujõu tipul olles 9. oktoobril 1922 USAs pärast seda, kui ta oli pidanud ettekande, õnetusjuhtumi tõttu, milles tal esines kahekordne ajukoljumurd.\r\nVarasest meheeast alates seisnes tema missioon arsti humaanse missoni täitmises. Tema haigusi pidasid teda ravinud arstid ravimatuteks. Silmade ees seisev surmaotsus ergutas tema kõigutamatut vaimu. Tema otsus iseennast ravida osutus nii edukaks, et ta avas kõigepealt paastukliiniku Šveitsis (Lugano-Messagnos) ja pärast Esimest maailmasõda Los Angeleses, et ravida haigeid inimesi enda väljatöötatud “tummivaba toiduga”. Prof Ehret ravis edukalt tuhandeid inimesi. Ta täitis õppeülesandeid, kirjutas raamatuid, pidas USAs pidevalt ettekandeid oma avastatud ravimeetodi kohta. Selle õigsus on tänapäevani kinnitust leidnud.
 
Autoril on 2 raamatut:
Limavaba tervisetoit Hind: 10.90 €
Ehret, Arnold Lisa ostukorvi
Milline on „limavaba tervisetoit“? Miks see aitab? Millised on üldlevinud meditsiinilised väärarusaamad ja milline on TÕDE? Kuidas on kõige eelnevaga seotud paastumine? Käesolev raamat annab vastuse neile ja paljudele teistele toitumist, tervist ja inimkeha toimimist puudutavatele küsimustele.
Teemad: Tervis
 
Eluküsimused. Tervislik toitumine ja paast Hind: 10.90 €
Ehret, Arnold Lisa ostukorvi
Professor Arnold Ehret (1866–1922) on jätnud inimkonnale üliväärtusliku päranduse – unikaalse tervenemise ja haiguste ennetamise loodusliku teadusliku meetodi. Ta nägi haigust kui looduse nõutavat vahepealset protsessi tervenemiseks. 32 arsti poolt ravimatuks tunnistatud neeruhaigusest ravis ta end terveks paastumise, puuviljadieedi, liikumise ja värske õhuga. Isiklike kogemuste najal saadud ja tõestatud teadmiste viimiseks praktikasse asutas ta kaks paastusanatooriumi, Šveitsis ja USA-s, ravis edukalt terveks tuhandeid inimesi, pidas loenguid ning kirjutas raamatuid.
Teemad: Tervis
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee