Uus raamat
Martti Lindqvist
Martti Lindqvist (sündinud 1945) on teoloogiadoktor, kirjanik ja koolitaja. Tal on rahvusvaheline sotsiodraama koolitaja, õpetaja ja praktiseerija litsents (TEP) ja ta on koolitanud üle kümne aasta sotsiodraama meetodi abil psühhodraama rakendajate, psühho- ja sotsiodraama ja supervisiooni rühmades. Martti Lindqvist on sotsiodraama meetodi abil koolitanud mitmeid kordi ka Eestis.

Soomes on Martti Lindqvist tuntud kui eetik ja avalikes aruteludes osaleja. Ta on sotsiaaleetika dotsent Helsingi ülikoolis ja tervishoiueetika dotsent Tampere ülikoolis. Ta on kirjutanud paarkümmend populaarset raamatut. Alates 1998. aastast on Martti Lindqvist Soome valitsuse määratud riikliku tervishoiueetika komisjoni esimees. Martti Lindqvist oli ka Moreno psühhodraama koolitajate ühenduse esimene esimees.
 
Autoril on 1 raamat:
Julge elu unelm. Rühmamatku loovusesse Hind: 6.90 €
Lindqvist, Martti Lisa ostukorvi
Ükskõik, mida keegi Jumalast mõtleb või usub, puudutab teda mõte inimesest kui Jumala nähtud unest. See on lähedane C. G. Jungi mõttele, et taime olemus peitub tema juurtes. Õitsemine on üksnes hetkeline vorm. Meie oleme nii uni kui ka selle une seletus, aga iga unenägu on palju enamat kui ükski unenäo tõlgendus. Uni liigub alateadvuses, võõras ja põnevas maailmas, mille üle me ei saa kunagi valitseda. Uni puudutab teadliku ja alateadliku, mineviku ja tuleviku tasandeid.
Teemad: Psühholoogia
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee