Uus raamat
Dion Fortune
DION FORTUNE on üks silmapaistvamaid Lääne müsteeriumitraditsiooni õpetajaid ning Seesmise Valguse ühingu (Society of Inner Light) asutaja. Fortune suri 1946. aastal, jättes endast maha ulatuslikud uurimustööd okultismi vallas arvukate klassikaliste teoste näol, nende seas „What is Occultism?“ („Mis on okultism?“), „The Mystical Qabalah“ („Müstiline kabala“), „Aspects of Occultism“ („Okultismi aspektid“), „Glastonbury – Avalon of the Heart“ („Glastonbury: Südame Avalon“) ja mitmeid teisi töid.
 
Autoril on 2 raamatut:
Psüühiline enesekaitse Hind: 16.90 €
Fortune, Dion Lisa ostukorvi
Fortune vaatleb raskesti hoomatavate psüühiliste elementide rolli vaimsete häirete väljakujunemisel, ning mis veel tähtsam, kirjeldab psüühilise rünnaku meetodeid, motiive ja füüsilisi aspekte ning seda, kuidas rünnaku energiast jagu saada. See on New Age’i klassikavaramusse kuuluv raamat.
Teemad: Esoteerika
 
Müstiline kabala Hind: 19.90 €
Fortune, Dion Lisa ostukorvi
Dion Fortune’i raamatus selgitatakse kabala algupäraga seotud küsimusi ja seda peetakse üheks parimaks kabala ja maagia käsitluseks üldse. Kabala on müstilise teadmise ja vaimse arengu tee samaaegselt. See raamat on teoreetiline arutlus, mis põhineb Kuldse Koidiku Hermeetilise Ordu vastavuste süsteemil ning Fortune’i isiklikel kogemustel ja visioonidel seoses kabala Elupuuga. Ta uskus, et on külastanud meditatsioonides kabala puu erinevaid sefirá’sid. Fortune on öelnud, et kabala on tema jaoks vaimse arengu elav süsteem, mitte ajalooline kurioosum.
Teemad: Esoteerika
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee