Uus raamat
Mark Stavish
Mark Stavishil on enam kui veerand sajandi pikkused kogemused ja kokkupuuted traditsiooniliste vaimsete õpetustega ning ta on rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud asjatundja alkeemia, kabala ja astroloogia uurimises ja praktilises kasutamises. Stavish on avaldanud Lääne esoteerika ajaloo teemadel sadu artikleid, raamatuarvustusi ja intervjuusid, millest paljud on tõlgitud mitmetesse keeltesse. Ta on teinud ka konsultandi tööd mitmetele trüki- ja telemeedia projektide ning dokumentaalfilmide jaoks. 1998. aastal asutas Stavish Hermetismi Uuringute Instituudi (Institute for Hermetic Studies). 2001. aastal asutas ta Lääne esoteerika akadeemiliste ja mittesektantlike käsitluste ja uurimustööde edendamiseks Louis Claude de Saint Martini nime kandva fondi, luues sellega ainsa just Lääne esoteerika uurimise ja praktiseerimisele keskendunud mittetulundusliku ja tulumaksusoodustusega sihtasutuse. Stavishi haridustee hõlmab kaht bakalaureusekraadi – teoloogias ja kommunikatsiooniteaduses – ning magistrikraadi nõustamises. Ta on olnud ka mitmete traditsiooniliste pühitsust nõudvate, roosikristlusele, martinismile ja tavapärasele vabamüürlusele keskendunud organisatsioonide liige.
 
Autoril on 2 raamatut:
VABAMÜÜRLUS: Salaühingu rituaalid, sümbolid ja ajalugu Hind: 16.90 €
Stavish, Mark Lisa ostukorvi
Sakraalgeomeetriast legendaarsete vabamüürlike riitusteni, süveneb autor ja vabamüürlane Mark Stavish vabamüürlaste filosoofiasse ja nende ühisesse moraalikoodeksisse.
Loe ja saa teada, kuidas vabamüürluse kõrgemad kraadid, eriti ¦oti riituse omad, okultseid uskumisi ja praktikaid mõjutasid, ning kuidas on vabamüürlus seotud kuningas Saalomoni, gooti arhitektuuristiili, maagia, alkeemia ja kabalaga.
Koos ülesannete ja lugemissoovitustega on see köitev avastusretk ühtlasi ka sisukas õppetükk, mis vastab mitmetele küsimustele ja heidab valgust vabamüürlaste saladustele, muuhulgas liikmepühitsusele ja Kadunud Sõna müsteeriumile.
Teemad: Esoteerika, Vabamüürlus
 
ALKEEMIA TEE. Energeetiline tervendamine ja naturaalmaagia maailm Hind: 16.90 €
Stavish, Mark Lisa ostukorvi
Ülevaatlik, kõrge praktilise väärtusega raamat, mis on pühendatud selle iidse kunsti ja teaduse jäädvustamisele. See lubab seda, mida alkeemia isegi – „Tööta tulemuseni ei jõua“ – tõdemus, mis kehtib päris kindlasti ka selle raamatu puhul.
Teooria ja praktika tasakaal, mis on selles raamatus saavutatud, on just see, mida müsteeriumide siiras tundmaõppija vajab, et õppida siseilmast ja jõuda saavutusteni välisilmas. Tegemist on suurepärase kirjatööga – selge, üksikasjaliku, eklektiliselt põhjaliku ja nii täielikuga, kui selle valdkonna töö üldse olla saab.
Teemad: Esoteerika
« tagasi
Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee