Uus raamat
Margit Kuldsaar, VÄIKE ARKAAN Ilmus Margit Kuldsaare raamat VÄIKE ARKAAN. Crowley Thothi taro väikese arkaani ja õukonna­kaartide selgitus
Jaan Tammsalu / Dolores Hoffmann, VM. Vaimulikud mõtisklused. Neljas raamat Kaante vahele on jõudnud Dolores Hoffmanni vitraažide fotod ja Jaan Tammsalu viimaste aastate mõtisklused.

 


 

 


Pärast tellimuse kinnitamist näete ettemaksuarvet, mille võite välja trükkida. See arve saadetakse ka Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.

Kirjastuse raamatute ja taro kaartide tellimisel internetist lisandub postikulu järgmiselt: Omniva pakiautomaat 3,90 eurot, postkontorisse tellides 4,90. Niisugune postikulu kehtib eestisisestele tellimustele. Välismaalt tellides postikulu kokkuleppel. Kirjastus väljastab tellitud raamatud postiasutusele 5 tööpäeva jooksul peale summa laekumist meie arveldusarvele EE56 2200 2210 1182 7611. (Kui olete tellimuse eest tasunud, aga tellitud kaup pole mingil põhjusel Teieni jõudnud, palume sellest kohe teatada.) Kui tellija ei lähe õigeagselt pakile järele ja see tagasi saadetakse, tasub tellija ka tagastamisega seotud kulud.

Kui tellimuse eest pole kuu aja jooksul makstud, siis tellimus tühistatakse.

 


Kirjastusseltsi Zeus uudiskirjad tutvustavad uusi raamatuid ja teavitavad sooduspakkumistest. Kirjastuse uudiskirjaga saab liituda klikkides siia...


 


ERIPAKKUMINE: Raamatu "Taro pildivõti" ja tarokaardid "Rider Waite" komplekti soodushind on 19,90 (tavahind 24,80) Osta siit!

 


 

Kontakt:
Tel 51 89 158
zeus@biblio.ee

Swedbank
SWIFT kood/BIC: HABAEE2X
IBAN: EE562200221011827611

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kirjastusselts Zeus :: www.biblio.ee